host-cloud

تکنولوژی هاست ابری (Cloud Computing)

داشتن یک هاست خوب به رشد شما در مسیر موفقیت یک کسب و کار کمک شایانی میکند .تکنولوژی ابری علاوه بر ایجاد وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی سریع و راحت، امنیت و پشتیبان گیری روزانه را در کنار صرفه اقتصادی فراهم می کند. و وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی را در زمان بازدید بالا مدیریت می کند تا سرعت آن با توجه به تعداد بازدید همزمان همچنان سریع باقی نگه دارد.

هاست رایگان

پس از عقد قرارداد با سازه سایت یک هاست ابری به فضای میزبانی ۱۰ گیگ به شما هدیه داده میشود، وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی شما بر روی این سرور‌های قدرتمند برنامه نویسی و ایجاد می گردد.

دامنه اختصاصی

پس از اختصاص هاست به وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی شما، آدرس اینترنتی اختصاصی (دامنه) به انتخاب شما ثبت می گردد و امکان اتصال دامنه‌ای که از قبل ثبت شده باشد نیز فراهم است.

ایمیل سازمانی

امکان ایجاد پست الکترونیک به همراه مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل بر روی آن فراهم شده است و به سادگی می توانید پست الکترونیک ساخته شده را به حساب کاربری Gmail، Yahoo و... متصل کنید.

content-site

مدیریت محتوای پیشرفته سایت

این یک واقعیت است که محتوا پادشاهه درواقع تولید محتوا و داشتن ابزار درست برای تولید محتوا در وب سایت یا فروشگاه اینترنتی یک امر واجب است . ابزار‌های  پنل مدیریت سازه سایت برای مدیریت محتوا در اختیار شما هستند تا حتی کوچک‌ترین بخش‌های وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را ویرایش و مدیریت کنید، برای شروع کافی است به عنوان مدیر ورود کنید تا در صفحه نمایش وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی امکان ویرایش و مدیریت را داشته باشید. و به تولید محتوا بپردازید.

صفحه ها

امکان ساخت هر نوع صفحه ای را در اختیار شما میباشد، ایجاد یک صفحه ساده متنی یا ایجاد صفحه ای برای نمایش محصولات یا آخرین مطالب وبلاگ، طیف وسیعی از صفحات را در اختیار دارید.

وبلاگ نویسی

محتوای خود را به عنوان یک پست وبلاگی منتشر کنید و به سادگی دسته بندی و برچسب های هر محتوا را مشخص کنید و با استفاده از سئو پست، آن را برای کسب رتبه های برتر گوگل آماده کنید.

ویرایش آسان

به عنوان مدیر به وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود مراجعه کنید، در تمامی بخش‌های پنل مدیریت گزینه‌ی ویرایش وجود دارد تا به سادگی وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی را مدیریت و ویرایش کنید.

online-shopping

امکانات پنل مدیریت سایت فروشگاه اینترنتی

با ایجاد سایت فروشگاه اینترنتی اختصاصی خود شما میتوانید به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کرده و بر اساس خدمات و امکانات مورد نیاز مجموعه خود اقدام به فروش کنید. تیم ما نیز به کمک ابزار‌های حرفه ای و تبلیغاتی کارآمد همواره در کنار شما خواهد بود.

از ارائه کد تخفیف به مخاطبین که باعث افزایش فروش میشود تا تعامل با کاربران و گرفتن بازخورد از آنها و ارسال سفارش و پرداخت مبلغ به صورت متنوع همگی باعث رشد یک کسب و کار میشوند.

محصولات

محصول فیزیکی، فایل، خدمت و... تفاوتی ندارد دسترسی شما باز است و امکان ایجاد انواع محصول حتی با ویژگی (مثل رنگ، سایز و...)، قیمت، وزن، ابعاد و... را نیز برای محصولات خود دارید.

مدیریت سفارش‌ها

تمامی سفارش های ثبت شده در فروشگاه، دارای اطلاعات کامل شامل شماره سفارش، زمان، مشخصات مشتری، وضیعت پرداخت، وضیعت ارسال، مبلغ به همراه امکان چاپ فاکتور می باشد.

کد های تخفیف

امکان ایجاد کوپن‌ تخفیف درصدی یا مبلغ مشخص ثابت به همراه محدودیت تعداد استفاده، زمان شروع و پایان، نرخ تخفیف، حداقل و حداکثر سفارش، تخفیف محصولات خاص و... را به شما میدهد.

گزارش فروش

گزارش فروش اختیار شما است و به سادگی می توانید بر اساس بازه زمانی، وضیعت سفارش، سبد خرید‌های رها شده و...، فروش را بررسی کنید و تبلیغات خود را بر روی محصولات پرفروش قرار دهید.

تعامل با کاربران

کاربران سایت شما دسترسی کامل به درج نظر و امتیاز را برای هر محصول به صورت مجزا دارند، همچنین پاسخ و امتیاز به نظرات دیگران راجب محصول، توسط شما و مخاطبین امکان پذیر است.

درگاه پرداخت ارزی و ریالی

فروشگاه شما علاوه بر اتصال به درگاه پرداخت امن اینترنتی و سرویس‌های پرداخت واسط ایرانی امکان اتصال به درگاه پرداخت ارزی (پرداخت یورو و دلار - درهم) برای فروش به سرتاسر جهان را دارد.

حمل و نقل

در پنل مدیریت سازه سایت شما با اتصال به سیستم های پست، پیک و حمل نقل علاوه بر نمایش هزینه حمل به مشتری، امکان پرداخت درب محل را برای کسب و کار خود فراهم می کنید.

همکاری در فروش

کاربران شما میتوانند امکان بازاریابی را برای سایت شما ایجاد کرده. تا با دعوت از دوستان و همکاری در فروش محصولات فروشگاه اینترنتی از وب‌سایت شما مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت کنند.

ماژول های اختصاصی

علاوه برامکانات بی نظیر پنل مدیریت سایت فروشگاه اینترنتی سازه سایت اگر کارفرما نیاز به طراحی و اجرا خدمات خاصی داشته باشد تبم سازه سایت ماژوال اختصاصی آن را تولید خواهد کرد.

user-customer

کاربران و باشگاه مشتریان

یک وب سایت اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی نیاز به مدیریت کاربران و مدیران خود دارد یکی از امکاناتی که در پروژه های طراحی سایت سازه سایت برای کارفرما طراحی و توسعه داده میشود بخش مدیریت بر کاربران – مشتریان و مدیران سایت است.

این سیستم به نحوی کار میکند تا مدیریت کل سایت از طریق پنل مدیریتی که در اختیار دارد تمام کاربران و مشتریان خود را کنترل و مدیریت کند تا در زمان بروز مشکل یا استفاده از اطلاعات کاربران سایت خود به راحتی بتواند اقدامات لازم را به عمل آورد.

همکاران

اگر برای مدیریت پنل وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود از کارمندان خود کمک میگیرید از طریق بخش مدیریت کاربران میتوانید برای هرکارمند خود یک سطح دسترسی مجزا تعریف کنید.

کاربران و مشتریان

تمامی مشتریان و کاربران شما از امکان ثبت نام بر روی وب‎‌سایت یا فروشگاه اینترنتی برخوردار هستند، همچنین می توانید با انتخاب یک گزینه، ثبت نام و ورود را در زمان ثبت سفارش اجباری کنید.

گزارش فعالیت‌ها

گزارش فعالیت تمامی،مشتریان و کاربران به همراه ریز جزئیات فعالیت‌ها - نام مرورگر - سیستم عامل - تاریخ آخرین ورود و IP استفاده شده در دسترس شما است تا از هر خطای و مشکلی به درستی جلوگیری کنید.

مدیریت امور مالی پیشرفته

در فروشگاه اینترنتی یا وب سایت هر یک از کاربران و مشتریان شما باید بتوانند به راحتی و سهولت صورت الحساب های خود را پرداخت کرده و بعد از پرداخت مبلغ حساب خود رسید تراکنش دقیقی از پرداخت خود را مشاهده کنند. این پرداخت میتواند آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی باشد یا به صورت رسید فیش بانکی توسط کاربر ثبت شده و بعد از تایید مدیریت پرداخت صورت حساب تکمیل گردد.

پرداخت آفلاین و آنلاین

کاربران شما علاوه بر امکان پرداخت از طریق درگاه پرداخت امن اینترنتی شاپرک و سرویس‌های پرداخت واسط امکان ثبت فیش واریزی خود و افزایش موجودی پس از تایید فیش توسط شما را دارند.

صورت‌حساب

برای تمامی کاربران خود می توانید صورت‌حساب به همراه زمان سر‌رسید، کوپن تخفیف و عناوین مختلف به عنوان بخشی از صورت حساب ایجاد کنید تا پرداخت به سادگی انجام شود.

کوپن‌های تخفیف

ماژول احتصاصی جهت ایجاد کوپن‌ تخفیف به همراه محدودیت تعدادی، نوع تخفیف اعمالی ،زمان شروع و پایان، نرخ تخفیف، حداقل و حداکثر سفارش، تخفیف محصولات خاص و... را می دهد.

تراکنش‌های مالی

تراکنش‌های مالی تمامی کاربران به همراه ریز جزئیات - مبلغ - شماره تراکنش - تارخ و زمان دقیف در اختیار مدیر سایت و کاربر است و به سادگی می توانید تراکنش هایی که کاربران انجام داده اند را به راحتی مدیریت کنید

کیف پول اختصاصی

هر یک از کاربران و مشتریان شما در حساب کاربری خود کیف پول مجزای دارند, و علاوه بر امکان شارژ این کیف پول، امکان خرید محصول و پرداخت صورت حساب را از طریق این کیف پول دارند.

setting-site

سایر امکانات پنل مدیریت

علاوه بر امکاناتی که برای ساخت وب‌سایت، فروشگاه اینترنتی و وبلاگ طراحی و توسعه داده شده است، ماژول های کاملا اختصاصی نیز برای تمامی نیاز های جانبی شما در نظر گرفته شده که در ذیل می توانید برخی از مهمترین آن‌ها را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به طراحی اختصاصی ماژول یا افزونه خاصی دیگری میتوانید در جلسه نیاز سنجی تمامی خواسته های خود را با تیم کارشناس مشاوره ما درمیان بگذارید.

ماژول های کاربردی

ماژول ها و افزونه‌های اختصاصی به شما کمک می کند تا وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به ابزار‌ها و سرویس‌های مجزا همانند اطلاع رسانی پیامکی، ایمیل مارکتینگ و... متصل کنید.

آمار بازدیدکنندگان

اطلاعات دقیقی از آمار بازدید کلی، بازدید صفحات متفاوت، موقعیت جغرافیایی، ارجاع دهنده، سیستم عامل کاربر - نوع مرورگر و... را در بازه زمانی مختلف در اختیار شما قرار می دهد.

اتصال به آنالیتیکس

با اتصال به سرویس گوگل آنالیتیکس علاوه بر آمار دقیق بازدیدکنندگان امکان مشاهده صفحاتی که منجر به فروش و پرداخت شده اند را به تفکیک و بر اساس ارجاع دهنده خواهید داشت.

خبرنامه

نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و پست الکترونیکی مخاطبان خود را به کمک فرم خبرنامه جمع آوری کرده و با اطلاع رسانی از طریق ایمیل یا پیامکی کاربران و مشتریان خود را حفظ کنید.

سیستم تیکت

تمامی کاربران و مشتریان شما امکان ارسال تیکت (درخواست پشتیبانی) را دارند و با پاسخ توسط شما علاوه بر اطلاع رسانی پیامکی امکان ارسال پاسخ مجدد بر روی آن پیام را نیز خواهند داشت.

واکنش‌گرا

تمامی سایت های طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی سازه سایت واکنشگرا (ریسپانسیو) می باشد و بر اساس سایز صفحه نمایش (موبایل، تبلت و...) خود را مطابق آن، تطبیق می دهند.

مدیریت فایل

علاوه آپلود هر فایل (با هر فرمت و پسوندی)در سایت خود، برای شما امکان ایجاد پوشه و دسته‌بندی فایل‌ها فراهم شده است و با دریافت لینک فایل، امکان نمایش یا اجازه دانلود به کاربران را خواهید داشت.

اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن و برنامه موبایلی فروشگاه اینترنتی شما برای سیستم عامل اندورید و ios قابل ارائه میباشد. کافیست لوگو و رنگ‌بندی مدنظر خود را انتخاب و اپ اختصاصی سایت خود را دریافت کنید.

پشتیبان گیری منظم

وب‌سایت‌‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی شما در سرور های قدرتمند سازه سایت به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه پشتیبان‌گیری می شوند و در صورت بروز مشکلات فنی در سرورها، امکان بازگردانی فراهم است.

شماره تلفن مشاوره رایگان

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید