شرکت سازه سایت

طراحی سایت پزشکی و کلینیک زیبایی در سازه سایت

ارائه خدمات پزشکی – کلینیک زیبایی – سالن زیبایی و دندان پزشکی و درمانی به صورت آنلاین به سرعت در حال افزایش است. پزشکان و متخصصان می توانند برای معرفی تخصص و خدمات خود اقدام به طراحی سایت پزشکی کنند.

اگر می خواهید با طراحی وب سایت پزشکی و کلینیک زیبایی و سالن زیبایی خدمات خود را به روز کرده و مشاوره آنلاین و نوبت دهی آنلاین به بیماران و مشتریان خود ارائه دهید میتوانید با کارشناسان سازه سایت جهت مشاوره بیشتر در ارتباط باشید . برای برای مشاهده قیمت طراحی سایت پزشکی بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.

medical-site-sazehsite

مزایای طراحی سایت پزشکی و کلینیک زیبایی

یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت پزشکی و کلینیک زیبایی و سالن زیبایی امکان ارائه خدمات آنلاین است. خدمات آنلاین در حوزه‌های مختلف روز به روز در حال گسترش است.حوزه سایت پزشکی در حال رشد سریعی میباشد.

خدمات ماننده (مشاوره پزشکی آنلاین تشکیل پرونده پزشکی اینترنتی- نوبت دهی اینترنتی پزشک – معرفی مراحل و شیوه‌ های مختلف درمان بیمار در قالب محتوای متنی، تصویری و ویدئویی – ارائه نمونه کارهای پزشکان – پاسخگویی به پرسش‌های کاربران – راه ‌اندازی بخش نظرسنجی از بیماران – فروش تجهیزات پزشکی) میباشد.

درخواست مشاوره رایگان تلفنی

مهمترین ویژگی های طراحی سایت پزشکی و کلینیک

حرفه ای ترین سایت پزشکی را داشته باشید

نوبت دهی آنلاین

اختصاص نوبت جهت ویزیت و بازدید حضوری

ورود و ثبت نام

ثبت نام کاربر از طریق شماره موبایل و کد تایید

پرسش‌های کاربران

صفحه پاسخگویی به پرسش‌های کاربران سایت

صفحه تماس باما

درج اطلاعات تماس و راه های ارتباطی با پزشک و آدرس مطب

مشاوره و ویزیت آنلاین

ماژوال ویزیت آنلاین کاربران و دریافت مشاوره

مجله خبری پزشکی

وبلاگ جهت تولید محتوا و ارتقا کلمات کلیدی پزشکی

بیوگرافی پزشکان

آشنایی کاربر با پزشکان و تخصص پزشک ها

سایت واکنش گرا

نمایش صحیح سایت در تمامی پلتفرم های مختلف

چه خدماتی در زمینه طراحی وبسایت پزشکی و کلینیک زیبایی ارائه می دهید؟

یکی از مؤثرترین روش های موفقیت یک سایت پزشکی و کلینیک زیبایی جلب اعتماد مخاطب و افزایش شهرت پزشک و متخصص زیبایی داشتن بخش مقالات تخصصی و راه اندازی بخش پرسش و پاسخ سوالات بیماران از پزشک و متخصص میباشد. همچنین داشتن بخش نوبت دهی آنلاین به بیماران و مشتریان میتواند به رشد درآمدی مطب شما کمک بزرگی کند.

مشاوره فنی و اجرائی با مدیر پروژه در هر مرحله

رعایت کلیه استانداردهای گوگل و سئو سایت

ارائه سورس کامل پروژه همزمان با تسویه حساب

ضمانت و تضمین عملکرد صحیح کلیه امکانات سایت

انجام پرژه توسط تیم طراح مجرب

عدم محدودیت در طراح گرافیکی

مشاوره در زمینه بازار فروش

طراحی منحصر به فرد

مشاوره رایگان برای طراحی سایت پزشکی و کلینیک زیبایی

نیاز به مشاوره دارید؟ منتظر شما هستیم.

سوالات متداول طراحی سایت پزشکی و کلینیک زیبایی

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به سازه سایت تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه،اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند.

در صورت تأیید،طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح،درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است.

در مرحله عقد قرارداد 50% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی و تحویل طرح کد نویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما 50% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

در شرکت سازه سایت علاوه بر طراحی سایت،هاست و دامنه نیز به صورت هدیه به کارفرما داده می شود. اما کارفرما می تواند به صورت جداگانه هاست و دامنه را از شرکت دیگری تهیه نماید.در واقع علت هدیه بودن هاست و دامنه تضمین کیفیت خدمات سازه سایت و رضایتمندی مشتری و عدم وابستگی ما و کارفرما به شرکت های دیگر است.

لازم به ذکر است حداقل 10 گیگابایت فضا برای هر سایت در نظر گرفته می شود و همچنین کلیه سرورها اختصاصی و دارای پردازنده Intel® Core™ i7-4770 و یا بالاتر هستند.یک دامنه به دلخواه با پسوند های ir. به صورت هدیه با مالکیت کارفرما برای ایشان ثبت می گردد.

باتوجه به اینکه معمولا کارفرما اقدام به اجاره سرور های اشتراکی با کیفیت پایین و قیمت پایین تر از شرکت های دیگر می کند و این باعث افت کیفیت سایت و سرعت آن می گردد.شرکت سازه سایت جهت جلوگیری از این امر هاست را برای یکسال به صورت هدیه در نظر گرفته است و تمدید هاست برای سال های آتی با دریافت مبلغ بسیار کمی صورت می گیرد.بدین شکل کلیه خدمات سایت کارفرما از سوی سازه سایت و با کیفیت مطلوب خواهد بود.

با توجه به این که سایت های طراحی شده از 0 تا 100 توسط تیم SazehSite کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست دهید , امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

بله قطعا در جریان خواهید بود! – خدمات طراحی سایت فروشگاهی سفارشی ما برای اطمینان از حداکثر رضایت مشتریان طراحی شده است. این همچنین شامل برنامه‌ریزی جلسات منظم، ارائه به‌روزرسانی‌های پیشرفت و پذیرش بازخورد شما در صورت لزوم می‌شود.